Z przyczyn osobistych jestem zmuszona przenieść dwa dyżury dydaktyczne z 10 i 17 czerwca na piątek 19 czerwca godz. 16.00-17.30. oraz wtorek 23 czerwca godz. 10.30-12.00. Zapraszam.
Z przyczyn osobistych jestem zmuszona przenieść dwa dyżury dydaktyczne z 10 i 17 czerwca na piątek 19 czerwca godz. 16.00-17.30. oraz wtorek 23 czerwca godz. 10.30-12.00. Zapraszam.
Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.